Acasă » 2009 » Iulie » 13

13 iulie 2009

Versiune print

Alege să primeşti factura în format electronic. Bifează în contul personal de pe http://clients.moldtelecom.md, rubrica „Factura”, primirea facturii în format electronic. Astfel îţi vei aduce aportul la protejarea mediului înconjurător.

Împreună anual putem salva 50 de copaci, iar timp de 10 ani am proteja o pădure întreagă. Ne vom bucura de o planetă mai verde şi de un mediu sănătos pentru noi, copiii noştri şi generaţiile următoare.

Economiseşte timp şi bani, alege factura electronică. Prin intermediul facturii electronice poţi vizualiza datele tale instantaneu, direct de pe calculator, oricând şi de oriunde ai nevoie.

Imaginează-ți că împreună putem salva o pădure şi pentru aceasta nu e nevoie decât de un singur click.

Vizitări: 710 | Data: 13.07.2009 | Reiting: 5.0/1 | Comentarii (1)