Acasă » 2012 » Decembrie » 23 » Start sărbătorilor de iarnă
19:26
Start sărbătorilor de iarnă
În Liceul Teoretic "Ştefan cel Mare" s-a dat oficial start sărbătorilor de iarnă, deci şi vacanţei care se anunţă a fi fantastică, luând în considerare zăpada pufoasă şi în general atmosfera de afară.

După-amiezile zilelor de 20 şi 21 decembrie au fost pline de voie bună pentru elevii liceului nostru. Holurile şcolii au răsunat de cântece, colinzi, urări, ritmuri şi voci curajoase. Mulţumim tuturor participanţilor la aceste manifestări artistice ce au îmbogăţit spiritul sărbătorilor de iarnă.

Vacanţă plăcută tuturor şi faceţi loc magiei sărbătorilor ce vin în sufletele Voastre!
Vizualizări: 418 | Adăugat de: Inkpot | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
Doar utilizatorii înregistraţi pot adăuga comentarii
[ Înregistrare | Autentificare ]