Acasă » 2014 » Mai » 30 » Atmosfera Before the Ultimu Sunet )
23:58
Atmosfera Before the Ultimu Sunet )
Despre asta acum, ca elevă, nu spun mare lucru. E un eveniment aşteptat, pentru vacanţă, dar şi unul de care absolvenţii ar fugi dac-ar putea, căci le vin examenele. Pentru cei de-a 12-a mai e şi ceva trist, ziua asta fiind ultima în care ei păşesc pragul şcolii în calitate de elevi. Însă nu sunt nici primii şi nici ultimii care trec prin aşa momente, aşa că capu' sus şi principalul e să nu uite de unde vin. Să se întoarcă mereu acasă. Mai multe detalii mîine, după ce voi vedea şi simţi emoţiile ultimii zile de şcoală pentru următoarele 3 luni sau pentru o viaţă . Dar pînă una alta, da şcoală nu scapă nici cei de-a 9-a şi nici cei de-a 12, deoarece... VIN EXAMENELE !!!
Vizualizări: 458 | Adăugat de: Samy | Rating: 5.0/1
Total comentarii : 0
Doar utilizatorii înregistraţi pot adăuga comentarii
[ Înregistrare | Autentificare ]