Acasă » 2011 » Iunie » 16 » Vacanţă!
11:02
Vacanţă!

Iată că în sfârşit au trecut şi nesuferitele teze, examene de absolvire a gimnaziului. examene de bacalaureat etc. De acum se începe adevarata vacanţă, distracţia şi odihna bine meritată îşi fac loc pe drumul acoperit până acum de mormane de cărţi, manuale , griji, stres si alte fleacuri deranjante. Să aveti parte de o vară de vis, cu infinite momente speciale alături de oameni deosebiţi, să realizaţi lucruri măreţe, să nu vă ajungă degete la mâini si la picioare pentru a număra visele realizate astă vară. Să proftati din plin de lumina si zâmbetul sclipirilor de soare iar voia bună adunată pe parcursul verii să vă ajungă pentru un an şcolar de acu' înainte. Enjoy your vacation people!
Ataşamente: Imagine 1
Vizualizări: 2451 | Adăugat de: Irina | Tag-uri: vacanta, vara | Rating: 1.0/5
Total comentarii : 0
Doar utilizatorii înregistraţi pot adăuga comentarii
[ Înregistrare | Autentificare ]