Acasă » 2014 » Decembrie » 31 » Urare LA MULȚI ANI !!!
19:57
Urare LA MULȚI ANI !!!
Astazi se mai termina un an, un an care pe cineva l-a facut fericit, pe cineva invers, cineva nu vrea sa se termine - iar cineva abia asteapta.
Si cum nu ar fi acest an pentru toți, iti dorim ca anul următor să fie mai bun! Lasați-vă cuprinsi de fericire şi bucurie .. iertați .. zimbiți .. exprimați-vă .. relaxați-vă .. respirți profund .. iubiți! Fie ca gîndurile bune sa devina realitate, visele sa se materializeze, prietenii adevarati sa ramina mereu aproape, iar dragostea sa fie cea pentru care merita sa traiți o viata, o imbratisare virtuala si La Multi Ani!   
Vizualizări: 376 | Adăugat de: admin | Rating: 5.0/1
Total comentarii : 0
Doar utilizatorii înregistraţi pot adăuga comentarii
[ Înregistrare | Autentificare ]