Acasă » 2010 » Octombrie » 6 » Multi Ani Domnului Antrenor a Echipei de Turism !!!
10:04
Multi Ani Domnului Antrenor a Echipei de Turism !!!
Domnule antrenor, din partea echipei de turism , va dorim tot binele din lume, sanatate, prosperitate si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca !Sa aveti parte doar de lucruri frumoase si visele sa va devina macar partial- realitate.Sa aveti in jurul dumneavoastra persoane care sa va iubeasca si sa va respecte. Mult noroc si multa, multa rabdare cu discipolii dumneavoastra... sa va mindriti de ei... LA MULTI ANI !!!
Vizualizări: 477 | Adăugat de: PetruDinga | Rating: 5.0/2
Total comentarii : 1
07.10.2010

1. Irina (Irina) [Material]
LMA domnului profesor!

PS: Petrea spune multumesc pt redactare :P


Doar utilizatorii înregistraţi pot adăuga comentarii
[ Înregistrare | Autentificare ]