Acasă » 2011 » Noiembrie » 23 » Hramul Liceului-zi importanta
22:31
Hramul Liceului-zi importanta
Astazi,23.11.2011,este Hramul Liceului.
Ca si oricare localitate sau oras,dupa cum e obiceiul la moldoveni,si liceul nostru are o zi speciala,o zi in care noi,elevii,ii multumim pentru caldura cu care ne primeste zi de zi pe bancile lui.O zi in care parca cladirea e mai noua,mai zambitoare...Se simte ca e fericit ca pe pragul ei intra elevi doritori de carte si plini de respect.Noi ne-am simtit mai relaxati in timpul orelor,posibil din cauza emotiilor pozitive care ne-au fost in preajma.
Sincere felicitari,si fie ca in continuare sa ne bucuram de beneficiile pe care ni le ofera acest minunat izvor de cunostinte.
Vizualizări: 552 | Adăugat de: Burlea_94 | Rating: 5.0/1
Total comentarii : 0
Doar utilizatorii înregistraţi pot adăuga comentarii
[ Înregistrare | Autentificare ]