Acasă » 2014 » Octombrie » 16 » Competiția locală la Turism Sportiv.
20:21
Competiția locală la Turism Sportiv.
Astăzi, la data de 16 octombrie în incinta liceului a avut loc întîietatea cercului "Turism Sportiv" proba escaladă organizată de antrenorul Godovaniuc Viorel. Au participat 13 elevi cu vîrstă cuprinsă între 12-18 ani. Competiția a fost pentru unii ușoară, pentru alții grea. Nu au lipsit emoțiile de încurajare a părinților, a asistenților. Dar, ca la fiecare competiție cîștigă cel mai puternic.

Pe locul III s-a clasificat Bulat Cristina
Pe locul II- Iurcu svetlana
Învingătoarea acestei competiții a fost Veveriță Nicoleta.

Am rămas bine dispuși și sperăm să avem parte de competiții și la velo-turism, turism nautic.

Ataşamente: Imagine 1 · Imagine 2
Vizualizări: 431 | Adăugat de: iurcusvetlana | Rating: 5.0/1
Total comentarii : 0
Doar utilizatorii înregistraţi pot adăuga comentarii
[ Înregistrare | Autentificare ]